امروز جمعه 3 آذر 1396 شما در دوست پارسی هستید

ویژگی های فوق العاده مهم گوشی های آیفون

پخش آنلاین موسیقی

ویژگی های فوق العاده مهم گوشی های آیفون

ویژگی های فوق العاده مهم گوشی های آیفون

ویژگی های فوق العاده مهم گوشی های آیفون

دستگاه های اپل از جمله گوشی های فوق العاده هوشمند و محبوبی هستند که در جهان از طرفداری بسیار زیادی برخوردار است . گوشی های آیفون به خاطر کیفیت بسیار بالا، ویژگی های شگفت انگیز و برنامه های کاربردی هیجان انگیز، مشهور هستند و می توانند شما را برای تمام روز باخود سرگرم کنند . با این حال، شمار زیادی از کاربران فقط برای یادگیری اصول اولیه ی دستگاه های اپل، زمان صرف می کنند و در نهایت، انواع دیگر امکانات و ویژگی هایی که تلفن می تواند انجام دهد را از دست می دهند . با توجه به توضیحات در ادامه مطلب می توانید ۹ مورد از کارهای باور نکردنی با گوشی های هوشمند اپل پیشرفته خود انجام دهید .

مورد اول : خواندن ایمیل با صدای بلند / این یک راه شگفت انگیز برای استفاده از تلفن است، زیرا لازم نیست که خودتان مشغول به کار شده و ایمیل هایتان را بخوانید. شما می توانید زمانی که در حال انجام کارهای دیگر می باشید، آن ها را در حالت خواندن قرار دهید. این دستگاه، حتی می تواند تنها ایمیل های اخیر را برای شما بخواند. او از دستورهایی که شما دیکته کرده اید، پیروی می کند و در زمان شما صرفه جویی می نماید .

مورد دوم : تمام پروازهایتان را بدانید / با این ویژگی، شما قطعاً یک سفر هیجان انگیز را تجربه خواهید کرد. این عملکرد، شما را از پروازهای لحظه آخری باخبر می نماید. دستگاه شما را در لیست پروازها ثبت نام می کند و شما می توانید در صورت تمایل از این ویژگی استفاده کنید. با درخواست اطلاعات در مورد پرواز، شما یک لیست کامل از تمام پروازهای لحظه آخری را دریافت خواهید نمود .

مورد سوم : با یک تکان ساده، حرکت قبلی خود با گوشی را برگردانید(Undo) / خطاهای تایپ کردن و یا ویرایش تصویر، گاهی می تواند بدون اختیار اتفاق افتد و شما را اذیت کند. با این حال، تصحیح کردن توسط دستگاه، کار شما را آسان تر می کند. یک تکان کوچک تنها چیزی است که شما نیاز است به تلفن خود دهید. با این کار شما می توانید حرکت برگشت (Undo) را هدایت کنید. فراموش نکنید که تصحیح کردن، از این روش ساده تر نخواهد شد .

مورد چهارم : شارژ سریع تر با تعویض حالت / حالت پرواز (air plane mode)، تخلیه ی سلولی باتری و دسترسی بی سیم را خاموش می کند، از این رو در نصف زمانی که شارژ کردن عادی طول می کشد، گوشی را شارژ می کند. این روش هنگامی که شما عجله دارید و نیاز دارید در زمان محدود دستگاه خود را به طور کامل شارژکنید، کاملاً مفید است .

مورد پنجم : از یک تایمر برای خاموش کردن خودکار موسیقی استفاده کنید / خروج از قسمت موسیقی، گاهی سخت است، زیرا مدام فرد را وسوسه می کند که به آهنگ بعدی هم گوش دهد. اما این شیوه، بدون شک تخلیه ی باتری را به دنبال دارد. با این حال اگر شما دوست دارید که با آهنگ های مورد علاقه ی خود به خواب بروید، شما هنوز هم می توانید این کار را بدون کم کردن قدرت تلفن انجام دهید. زیرا شما به سادگی می توانید تایمر مرتبط با خاموش کردن موسیقی را برای زمان مورد نظر تنظیم کنید. برنامه ی تایمر، به شما امکان انجام چند فعالیت در حال اجرا، را به صورت هم زمان می دهد. این تایمر، تنظیمات صدا را در زمان مناسب خاموش می کند .

مورد ششم : استفاده از دکمه های صدا برای گرفتن عکس / گاهی اوقات استفاده از دکمه ی صفحه لمسی، به هنگام گرفتن عکس سخت است. این امر به ویژه در موارد پوشیدن دستکش سخت تر هم می شود. خوشبختانه، شما در این گزینه می توانید با فشار دادن دکمه های صدا، مشکل عکس خود را حل می کنید .

مورد هفتم : استفاده از گوشی به عنوان یک سطح / یک راه شگفت انگیز دیگر این است که شما می توانید از اپل خود، به عنوان یک راهنما برای ایجاد یک سطح صاف استفاده کنید. اپل تضمین می کند که شما همه چیز را راست و در زوایای درست قرار می دهید. شما می توانید زمانی که می خواهید یک دکور دیواری از تصاویر را آویزان کنید، این برنامه را اعمال کنید. به عنوان مثال، با کشیدن بر روی برنامه ی قطب نما به سمت چپ، دستگاه، سطح عالی مورد نیاز را برای شما می سازد.

مورد هشتم : بازی هایی برای حالت پرواز (air plane mode) را اجرا کنید / شما می توانید لحظات خسته کننده را به سرگرم کننده ترین و هیجان انگیزترین لحظات تبدیل کنید. برای این کار می توانید با نصب بازی هایی که در زمان اجرا نیازی به اتصال اینترنت ندارند، بر روی دستگاه خود، این کار را انجام دهید. اگر شما عاشق پروازید، با نصب بازی هواپیما بر روی تلفن، از پرواز بالا و سرعت های بالا با موشک ها، جت و دیگر موارد لذت ببرید. این بازی ها می توانند شما را شاد و هیجان زده کنند و با انجام آن ها مانند یک پرنده، احساس پرواز را تجربه کنید. سرعت های مافوق صوت، شما را از زمین جدا می کند .

مورد نهم : دریافت نور چشمک زن برای هشدارهای خود / زمانی که شما دور از گوشی هستید و یا زمانی که نیاز است تا گوشی خود را در حالت خاموش قرار دهید، LED های چشمک زن، سخت نادیده گرفته می شوند. با داشتن فلش، شما به محض دریافت و بدون ایجاد هیچ گونه زنگ و ارتعاش مزاحمی، به هشدارها دسترسی دارید. راه های بسیار شگفت انگیز دیگری وجود دارد که شما می توانید به وسیله ی آن ها و برای تجربه ی شگفتی های جدید، از اپل خود استفاده کنید. زمانی را به کاوش در دستگاه خود می پردازید، راه هایی را بر روی دستگاه ارزشمند خود خواهید یافت که راهکار های جدید را برملا می کند .

 

کانال دوست پارسی در تلگرام