امروز دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۳ شما در دوست پارسی هستید.

دانلود بازی مورتال کمبت Mortal Kombat 4 برای کامپیوتر

پخش آنلاین موزیک اختصاصی دوست پارسی
مدرن پاپ درخواست تبلیغات

مطالب محبوب بیشتر

مطالب جدید بیشتر

دانلود بازی مورتال کمبت Mortal Kombat 4 برای کامپیوتر

42,234

بازدید

15ام اردیبهشت 1392

MortalKombat4 www.Dostpersian.ir دانلود بازی مورتال کمبت Mortal Kombat 4 برای کامپیوتر

با پرطرفدارترین بازی های قدیمی مبارزه تن به تن Mortal Kombat آشنا هستید . این بازی بیشتر در کنسول های قدیمی همچون سگا محبوبیت بسیار زیادی داشت . Mortal Kombat یکی از بازیهای رایانه ای ساخته شده که ایده اصلی آن توسط ed Boob و John Tobias بود . این بازی با سبک خاص خود توانست نام خود را در صنعت نوپای بازی سازی ، بر سر زبان ها بی اندازد . یکی از نکات برجسته و حتی نقطه ی برتری بازی Mortal Kombat 4 نسبت به دیگر بازی های مبارزه ای ، حفظ سبک بازی از نسخه های گذشته تا به حال است . به صورتی که روال بازی در تمام نسخه‌های مورتال کامبت تا حد زیادی یکسان طراحی شده است . سبک این بازی طبق کنسول سگا در وحله اول انتخاب جنگجو مورد نظر و طی مراحل تعیین شده با افراد مبارز بجنگید و امتیاز لازم را کسب کنید . حالت Fatality یا همان واکنش و ضربه آخر از خاطره انگیز ترین مراحل بازی است که در آن ضربه آخر را وقتی جان حریف خود را به طور کامل گرفته اید به وی وارد میکنید و او را نابود میکنید . این بازی همچنین قابلیت اجرای بازی به صورت MultiPlayer و مرحله ای وجود دارد .

Download دانلود بازی مورتال کمبت Mortal Kombat 4 برای کامپیوتر دانلود رایگان با لینک مستقیم | لینک کمکی | حجم فایل 13 مگابایت

key دانلود بازی مورتال کمبت Mortal Kombat 4 برای کامپیوتر پسورد فایل فشرده : www.dostpersian.ir

Help دانلود بازی مورتال کمبت Mortal Kombat 4 برای کامپیوتر راهنما : پس از دانلود فایل را توسط نرم افزار WinRar از حالت فشرده خارج کنید .

lock دانلود بازی مورتال کمبت Mortal Kombat 4 برای کامپیوتر محدودیت : قبل از نصب بازی محتویات پوشه Crack را اجرا نمایید .

earth دانلود بازی مورتال کمبت Mortal Kombat 4 برای کامپیوتر منبع : دوست پارسیبستن تبلیغات
بستن تبلیغات