امروز چهارشنبه, ۲۶ شهریور , ۱۳۹۳ شما در دوست پارسی هستید.

دانلود بازی پرتاب توپ های رنگی Zuma Deluxe برای کامپیوتر

پخش آنلاین موزیک اختصاصی دوست پارسی
مدرن پاپ درخواست تبلیغات

مطالب محبوب بیشتر

مطالب جدید بیشتر

تبلیغات

ساعت کاسيو مدل 554 طرح 4 موتوره ساعت بند چرم اليزابت ساعت مچي اسپورت طرح رولکس

محصولات ديگر

دانلود بازی پرتاب توپ های رنگی Zuma Deluxe برای کامپیوتر

23,840

بازدید

20ام اردیبهشت 1392

ZumaDeluxe www.Dostpersian.ir دانلود بازی پرتاب توپ های رنگی Zuma Deluxe برای کامپیوتر

بازی زیبا و جالب Zuma Deluxe که از آن دست بازی هایی می باشد که پس از عرضه در سال های گذشته  تبدیل به یکی از محبوب ترین بازی های آن دوران شد . آنچه در این بازی زیبا قابل توجه است سرعت عمل بالای شما برای انتخاب مسیر درست می باشد طوری که اگر با سرعت عمل و انتخاب مسیر مناسب جهت پرتاپ توپ های رنگی که در اختیارتان قرار گرفته براحتی قادر به اتمام هر مرحله از بازی می باشید ولی اگر کمی تامل و داشته یا توپ را به مسیر مناسب هدایت نکنید آنجاست که با پیشروی توپ ها و رسیدن به سیاه چاله کذایی فرصت شما به پایان رسیده و آن مرحله از بازی را دوباره باید تکرار نمایید . البته غیر از موارد بالا گرافیک مناسب بازی بعلاوه صدای جالب موجود در قسمت های مختلف بازی نیز از عوامل محبوبیت این بازی می باشد .

Download دانلود بازی پرتاب توپ های رنگی Zuma Deluxe برای کامپیوتر دانلود رایگان با لینک مستقیم | لینک کمکی | حجم فایل 12 مگابایت

key دانلود بازی پرتاب توپ های رنگی Zuma Deluxe برای کامپیوتر پسورد فایل فشرده : www.dostpersian.ir

Help دانلود بازی پرتاب توپ های رنگی Zuma Deluxe برای کامپیوتر راهنما : پس از دانلود فایل را توسط نرم افزار WinRar از حالت فشرده خارج کنید .

lock دانلود بازی پرتاب توپ های رنگی Zuma Deluxe برای کامپیوتر محدودیت : این فایل به صورت رایگان بوده و نیازی به رجستر شدن ندارد .

earth دانلود بازی پرتاب توپ های رنگی Zuma Deluxe برای کامپیوتر منبع : دوست پارسیبستن تبلیغات
بستن تبلیغات