امروز دوشنبه 1 آبان 1396 شما در دوست پارسی هستید

ثبت نام در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها فروردین 1393 - دوست پارسی

پخش آنلاین موسیقی

ثبت نام در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها فروردین 1393

| مرحله دوم هدفمندی یارانه ها از 20 تا 29 فروردین 1393 |

| هموطنان عزیز چنانچه دارای وضعیت مالی مناسبی هستید از دریافت یارانه صرف نظر نمایید |

ثبت نام مرحله دوم هدفمندی یارانه ها فروردین 1393

با توجه به نزدیک شدن زمان اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها دولت در نظر دارد تمامی افرادی که نیازمند به دریافت یارانه نقدی هستند را شناسایی کند . به همین منظور فرم مرحله دوم هدفمند سازی یارنه ها را به شکلی طراحی نموده است که افرادی که درخواست دریافت یارانه نقدی را دارند باید فرم را پر کنند و با توجه به اعلام دولت مبنی بر اینکه در صورتی که افراد فرم دریافت یارانه نقدی را پر نکنند به منزله انصراف از دریافت یارانه نقدی در مرحله دوم هدفمند سازی یارانه ها می باشد به همین دلیل تمامی افراد نیازمند باید نسبت به پر کردن فرم هدفمند سازی یارانه ها اقدام کنند تا در ادامه مراحل اجرای هدفمند سازی یارانه با مشکلی مواجه نشوند فرم های خوداظهاری مرحله دوم هدفمندی یارانه ها از 20 فروردین ماه سال 93 توزیع می شود و تا 29 فروردین 93 ادامه خواهد داشت . جهت مشاهده توضیحات کاملتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

>> برای ورود به سایت رفاهی جهت دریافت یارانه اینجا کلیک کنید <<

براساس برنامه ریزی که دولت در این زمینه انجام داده قرار است از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب که رقم اول شماره ملی شان با عدد صفر شروع می شود از صبح روز 20 فروردین 1393 به سامانه اینترنتی رفاهی ( www.refahi.ir ) و یا از طریق مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری ها و فرمانداری‌ها و فناوری اطلاعات روستایی مراجعه و ثبت نام کنند . همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها یک (1) است نیز باید در روز دوم ثبت نام یعنی 21 فروردین ماه اقدام به نام نویسی در سایت رفاهی کنند و همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی دو (2) در روز 22 فروردین، عدد سه (3) در روز 23 فروردین، عدد چهار (4) در روز 24 فروردین، عدد پنج (5) در روز 25 فروردین، عدد شش (6) در روز 26 فروردین، عدد هفت (7) در روز 27 فروردین، عدد هشت (8) در روز 28 فروردین و در نهایت عدد نه (9) در روز 29 فروردین ماه جاری انجام خواهد شد . با توجه به اعلامی که شده افرادی که نتوانستند در روزهای مشخص شده یعنی از 20 تا 29 فرودین 93 ثبت نام کنند میتوانند در روزهای تعین شده 30 و 31 فروردین ماه جهت ثبت نام اقدام نمایند .

>> برای ورود به سایت رفاهی جهت دریافت یارانه اینجا کلیک کنید <<

ثبت نام اینترنتی مرحله دوم هدفمندی یارانه ها 1393

توجه : یادآور می شود ثبت نام از هر نقطه کشور با ورود به سایت رفاهی www.refahi.ir امکان پذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی و فرمانداریها، بخشداریها و استانداریها و مراکز کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی مراجعه کنند .

>> برای ورود به سایت رفاهی جهت دریافت یارانه اینجا کلیک کنید <<

کانال دوست پارسی در تلگرام

برچسب ها